Antalya'da görülmez kaza: 1 ölü

Antalya'da görülmez kaza: 1 ölü.22749
  • Giriş : 25.04.2008 / 11:00:00
  • Güncelleme : 25.04.2008 / 10:42:07

Antalya'da, trafikte bir vinçte taşınan yatın üstüne çıkan işçi, yükseklik kontrolü sırasında köprülü kavşak geçidine çarparak yaşamını yitirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre, Cevat Kocabey'in kullandığı 07 KP 184 plakalı özel bir şirkete ait vinç, Antalya Serbest Bölgesi'ndeki limandan yüklenen Taraça adlı yatı, havalimanı yakınındaki bir atölyeye götürmek üzere yola çıktı. Aynı şirkette çalışan ve vinçte muavin olduğu belirtilen işçi Salih Yurtseven (35), vinç bir süre ilerledikten sonra alt ve üst geçitlere karşı yükseklik kontrolünü yapmak üzere yatın üstüne çıktı. Kontrolü yapan ve yatın üstünde kaldığı belirtilen Yurtseven'in ayakta durduğu sırada Dumlupınar Bulvarındaki köprülü kavşağın geçidine çarptığı bildirildi.

Beton geçide kafasını ve kolunu çarpan Salih Yurtseven'in öldüğü, vinç sürücüsü arkadaşı Cevat Kocabey ile diğer sürücüler tarafından bir süre sonra fark edildi.

Çarpma sonucu yatın üzerine yığılan ve yatar pozisyonda ölü bulunan Salih Yurtseven'in cesedi, Akdeniz Üniversitesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious