Antalya'da inanılmaz cinayet

Antalya'da inanılmaz cinayet.25206
  • Giriş : 24.04.2008 / 13:43:00

Antalya'nın Kemer ilçesinde geçimini süt satarak sağlayan 68 yaşındaki Fatma Kuş, tecavüz edildikten sonra kafası taşla ezilerek öldürülmüş halde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgiye göre, Kemer'de süt satarak geçimini sağlayan Fatma Kuş, ineklerini her gün otlatmak için götürdüğü ormanlık alandan geç saatleri kadar dönmedi. Akrabalarının merak etmesi üzerine Fatma Kuş, her yerde aranmaya başlandı. Kemer polisine de kayıp ihbarında bulunulan Fatma Kuş'un ceseti, ormanlık alanda bulundu. Yapılan ilk incelemelerde Fatma Kuş'un tecavüz edildikten sonra, kafasının taşla ezilerek öldürüldüğü tespit edildi.

Kemer'in en eski ailelerinden birine mensup olan hiç evlenmemiş Fatma Kuş, ağabeyi ve ailesi ile oturuyordu. Maddi durumu iyi olmasına rağmen zaman geçirmek için 2 ineği ve 6 keçisini her gün otlatmaya çıkaran Fatma Kuş, dün de hayvanlarını alıp evden ayrıldı. Akşam saatlerinde kadının hayvanları eve yalnız dönünce başına birşey geldiğini anlayan akrabalarının ihbarıyla polis ve vatandaşlardan oluşan 30 kişilik bir grup aramaya çıktı.

Sabaha karşı Kemer İlçesi ile Kiriş Mahallesi arasındaki dağ yolunun kenarında kadının ayakkabıları bulundu. Bunun üzerine araştırmalar yolun çevresinde yoğunlaştırıldı. Kısa bir süre sonra da Fatma Kuş'un ağaçların altında çıplak cesedi bulundu. Tecavüz edildikten sonra başına taşla vurularak öldürüldüğü anlaşılan kadının bulunduğu yerde yapılan olay yeri incelemesini Kemer Kaymakamı Seddar Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Açıkgöz de takip etti.

AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Turan Anatürk'ün de teyzesi olan kadının akrabaları olay yerinde kalabalık bir grup halinde incelemelerin sonucunu bekledi.

Talihsiz kadının cenazesi, Kemer Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis ekiplerinin, olayın zanlılarını tespit etmek için çalışma yaptıkları bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious