Antalya'da lise önünde bıçaklı kavga

  • Giriş : 19.02.2007 / 00:00:00

Antalya'da bir lise önünde meydana gelen bıçaklı kavga sonucunda 3 öğrenci bacağından yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yaralanan öğrencilere ilk müdahale okulun hemen yanında bulunan Zehra Koz Sağlık Ocağı'nda yapıldı. Daha sonra da Antalya Atatürk Devlet Hastanesi ve Devlet Hastanesi'ne kaldırılan öğrencilerin hayati tehlikesinin olmadığı, olaya karıştığı belirlenen 2 öğrencinin de gözaltına alındığı ifade edildi.
Alınan bilgiye göre, Antalya'nın Sütçüler Mahallesi'nde bulunan Metin Çiviler Lisesinde, okul çıkışında öğrenci olmadığı belirtilen şahsılar ile liseli öğrenciler arasında kavga çıktı. Kavga sonucunda Emrah Keklik (16), Turgut Kuramaz'ı (16), Orhan Başaran (16) isimli öğrenciler bıçakla yaralandı. Çıkan kavga sonucunda 3 öğrenciyi bıçakla yaralayan şahıslar olay yerinden kaçtı. Yaralanan öğrenciler arkadaşlar tarafından hemen okulun yanında bulunan Zehra Koz Sağlık Ocağı'na getirildi. Burada ilk müdahaleleri yapıla öğrencilerden Orhan Başaran Atatürk Devlet Hastanesi'ne, Turgut Kuramaz ve Emrah Keklik isimli öğrenciler de Antalya Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı
Çıkan kavga sonucunda yaralanan öğrencilerin hayati tehlikelerinin olmadığı belirtilirken, olay ile ilgili çalışma başlatan Antalya Polisi kavgaya karıştığı belirlenen 2 öğrenciyi gözaltına aldı. Polis, olayla ilgili çalışmasını sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious