Antalyaspor'a servet kazandırıyor

Antalyaspor'a servet kazandırıyor.25002
  • Giriş : 15.03.2017 / 10:12:00

Antalyaspor'da göreve getirilen iki isme ödenen miktar dudak uçuklattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezon başında büyük bir mali yükle kulübü devraldığını açıklayan Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, geride kalan dönemde göreve getirdiği isimlere ödediği paralarla dikkat çekti. Antalya merkezli yayın yapan Kanal V'nin haberine göre, ilk olarak Barcelona Kulübü Futbol okullarının İstanbul direktörü David Badia'yı göreve getirerek alt yapıyı emanet eden Kırmızı-Beyazlı yönetimin, İspanyol Futbol adamına aylık 15 bin Euro ödediği öğrenildi.

İspanyol teknik adamın ardından Portekiz devi Porto'daki görevinden istifa eden Joao Luis Afonso göreve getirilirken, Portekizli Futbol adamına ödenen miktar da dikkat çekti. Oyuncu izleme ekibinin başında görevine başlayan deneyimli Futbol adamı, aylık 20 bin Euro maaş alıyor.

PORTO 80 MİLYON EURO ZARAR EDİNCE GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Her iki Futbol adamına aylık 35 bin Euro ödeyen Kırmızı-Beyazlı kulübün kasasından bu iki isim için yıllık tam olarak 1 milyon 330 bin TL çıkacak.

Öte yandan oyuncu izleme ekibinin başına geçen Joao Luis Afonso'nun, Porto'dan ayrılık nedeni de dikkat çekti. Yüksek fiyatlarla oyuncu satarak gündeme gelen Portekiz ekibi tarafından Ekim ayında yapılan açıklamada 80 milyon Euro zarar edildiği ifade edilmiş, bu açıklamanın ardından da Luis Afonso görevinden istifa etmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*