Antalyaspor Başkanı iddialı konuştu

Antalyaspor Başkanı iddialı konuştu.10644
  • Giriş : 02.09.2008 / 11:49:00

Antalyaspor Başkanı akıncıoğlu, G.Saray maçı öncesi iddialı konuştu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, takıma ve teknik direktörü yapılan eleştirilerin çoğunu haksız bulduğunu belirterek, oyun sisteminin oturması ve takımın birbirini tanıması için zaman gerektiğini söyledi.

Başkan Hasan Akıncıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Denizlispor maçında alınan yenilgi ile ''Her şey bitti'' diye eleştiriler yapıldığını kaydederek, ''Takıma ve teknik direktöre yapılan eleştirilerin çoğunu haksız buluyorum. Daha işin başındayız. Kimlerin düşüp kimlerin yükseleceği iki maçla belli olmaz. Takım gayet iyi. Endişe edecek bir durum yok'' dedi.

Milli maç nedeniyle karşılaşmalara ara verilmesinin Antalyaspor açısından çok iyi olacağına işaret eden Akıncıoğlu, Galatasaray maçına kadar iki haftaları bulunduğunu ve bu maçın Antalyaspor için fırsat olduğunu belirtti. Hem teknik direktörün takımı daha iyi tanıması hem de takımın kaynaşması için bunun iyi bir zaman olduğunu vurgulayan Akıncıoğlu, ''Oyun sisteminin oturması ve takımın birbirini tanıması için zaman lazım. Bir kaç hafta içinde Antalyaspor çok daha iyi olacaktır. Denizlispor maçındaki Antalyaspor, Beşiktaş maçındaki Antalyaspor'dan daha iyiydi'' diye konuştu.

-''GALATASARAY'DAN 3 PUAN ALACAĞIZ''-

Bundan sonra her maçı final havasında oynayacaklarını ifade eden Akıncıoğlu, tüm karşılaşmalara 3 puan parolasıyla çıkacaklarını söyledi. Antalyaspor'un ofansif Futbol oynadığını, bunu Beşiktaş ve Denizlispor'a attığı ikişer golle gösterdiğini anlatan Akıncıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

''Önümüzde şimdi Galatasaray maçı var. Bu maça 3 puan almak için çıkacağız. Sakat olan Serge Pacome, bu maça kadar hazır hale gelecektir. Şu anda takımda sorun yok. Galatasaray maçına Isparta Davraz'da hazırlanıyoruz. Galatasaray maçından sonra Antalyaspor'un kente dönüp dönmeyeceği hava durumuna göre belli olacaktır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*