Antalyaspor hocasını buldu

Antalyaspor hocasını buldu.10644
  • Giriş : 18.08.2008 / 14:30:00

Türkcell Süper Lig'de mücadele edecek Antalyaspor'da teknik direktörlüğe, daha önce de Türkiye'de Antalyaspor ve Ankaragücü'nün de aralarında bulunduğu bazı takımları çalıştıran Çek Joseph Jarabinsky getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Hikmet Karaman'ın yerine Jarabinsky ile iki yıllığına anlaştıklarını söyleyerek, "Kendisiyle her konuda anlaşmaya vardık. Ligin başlamasına bir hafta kala teklifimizi kabul etmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. İlk hedefimiz ligde kalmak, gelecek yıllarda da daha üst sıralarda bulunmaktır" dedi.

Joseph Jarabinsky de "Gelecek yıllarda Antalyaspor için önemli projelerimiz olacak. Geçmişte burada bulunduğum gibi takımı yine iyi durumda görmek istiyorum. Zaman nedeniyle zor bir çalışma dönemine gireceğiz ama bunları Antalyaspor ve taraftarıyla aşacağız. Her takımda onikinci adam taraftardır. Taraftarların takımlarını en iyi şekilde desteklemelerini bekliyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından Akıncıoğlu ve Jarabinsky, sözleşmeyi imzaladı. Jarabinsky daha sonra Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor'un Isparta Davraz'daki kampına gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*