Antalyaspor iç transferde ilk imzaları aldı

  • Giriş : 07.06.2006 / 00:00:00

Süper Lig'in yeni takımı Antalyaspor, transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Birinci ligde tutunabilmek için bütün imkanlarını zorlayan Antalyaspor transferlerine devam ediyor. Kaleci sorununu Oscar Cordaba ile her konuda anlaşarak gideren Kırmızı-Beyazlı ekip iç transferlerde Coşkun Birdal ve Hakan Çimen ile 1 yıl, Taner Gülleri ile ise 2 yıl olmak üzere iç transferde ilk imzaları aldı.

Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, "Bugün iç transferde ilk imzalarımızı Coşkun, Taner ve Hakan'dan alıyoruz. Geçen yıl şampiyonluğumuzda çok büyük katkıları oldu. Kendileriyle tekrar anlaşmaktan dolayı son derece mutluyuz. Antalyaspor'a tekrar hayırlı olsun diyorum." dedi.

Başkanın konuşmasından sonra futbolcular sözleşmeleri imzalayarak tekrar Antalyasporlu oldu. 2 yıllık sözleşmeye imza atan Taner Gülleri, "Antalyaspor camiası ve bizim adımıza hayırlı olsun. Allah utandırmaz inşallah birinci ligde de iyi yerlerde oluruz." diye konuştu.

Güzel bir sezon geçirdiklerini dile getiren Hakan Çimen, "Gelecek sene süper ligin keyfini hep birlikte sürelim istedik. Bu anlamda yöneticimiz ve başkanımızla oturduk anlaştık. Seneye iyi bir Antalyaspor takımı izletmek istiyoruz. Onun için elimizden geleni yapacağız. Mutluyuz." şeklinde konuştu.

Bir yıllık anlaşma imzalayan Çoşkun Birdal ise, "Bu sene göstermiş olduğumuz başarıyı, şampiyonluğun güzelliklerini süper ligde doyasıya yaşayıp, inşallah takımın layık olduğu yerde bu ligin de üstesinden geliriz." dedi.

Öte yandan İstanbul'da Antalyaspor ile her konuda anlaşan Oscar Cordoba'nın bugün akşam Antalya'ya geleceği ve yarın sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious