Antalyaspor otobüsüne taşlı saldırı!

Antalyaspor otobüsüne taşlı saldırı!.13287
  • Giriş : 22.02.2009 / 09:21:00

Konyaspor ile Antalyaspor arasında oynanan maçın ardından Konyasporlu taraftarlar, Antalyaspor oyuncularını taşıyan otobüsün camlarını kırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Otobüste büyük çapta hasar meydana gelirken, polis ile Antalyasporlu taraftarlar arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Konyaspor'un Antalyaspor karşısında 2-0'lık üstünlüğünün ardından Konyasporlu bazı taraftarlar maçın ardından bir araya geldi. Ellerinde taşları Antalyaspor oyuncularını taşıyan otobüse attı. Otobüsün ön ve arka camı kırılırken, aracın kaportasında da hasarlar meydana geldi. Polis stat içerisinde geniş güvenlik önlemi aldı. Antalyaspor taraftarının güvenli bir şekilde çıkarılması için çevik kuvvet ekipleri çağırıldı.

Duruma öfkelenen Antalyasporlu taraftarlar ile polis arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Güvenlik kordonu oluşturan ekipler, taraftarı sakinleştirdi. Soyunma odasından çıkan oyuncular camları kırılmış otobüse bindi. Polis otobüsün hasar görmesiyle ilgili tutanak tuttu.

Taraftarları taşıyan otobüsler hareket ederken, Antalyaspor oyuncularını taşıyan otobüs işlemler için bir süre bekledi. Olayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*