Antalyaspor'da flaş gelişme

Antalyaspor'da flaş gelişme.12421
  • Giriş : 25.03.2008 / 17:03:00

Antalyaspor yönetim Kurulu, sezonun bitmesine 7 hafta kala kırmızı beyazlı takımın teknik direktörü Ümit Turmuş'la yollarını ayırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sezona Raşit Çetiner'le başladıktan sonra devre arası kan değişikliği yaparak göreve Ümit Turmuş'u getiren yönetim, Antalyaspor'un son haftalarda peşpeşe alınan beraberlikler yüzünden ayrılma kararı ald.
Pazartesi akşamı 2-2 sona eren Karşıyaka karşılaşması sonrası taraftarların maçın bitiminde olay çıkarması üzerine; yönetim, bugün öğle saatlerinde bir toplantı yaptı. Ümit Turmuş'un da katıldığı toplantıda takımın durumu ele alındı. Görüşme sonunda Ümit Turmuş, yönetimin isteği üzerine istifasını verdi.

Basın Sözcüsü Murat Süğlün, toplantıdan sonra, "Yönetimimiz sezonun bitimine 7 hafta kala böyle bir kararı uygun gördü. Şimdi ilk iş olarak listemizde bulunan 4 isim üzerinde karar vereceğiz" dedi. Murat Süğlün, "Bu isimlerden biri Hikmet Karaman mı?" sorusuna, "O da listemizde. Ancak, nihai kararı henüz vermedik. Bunun için kısa bir süreye ihtiyacımız var" diye konuştu.

Ümit Turmuş ise yarın saat 11.00'de kulüp binasında basın toplantısı düzenleyeceğini açıklayarak "Bu yönetimin tasarrufunda olan bir karardı. Kendimi başarısız bulmuyorum. Yenilgisiz, 2'nci sırada bir takım bırakıyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious