Antalya'ya Hollywod yıldızları yağdı

Antalya'ya Hollywod yıldızları yağdı.14228
  • Giriş : 22.05.2009 / 23:26:00

Türkiye'nin en lüks otelinin açılışına Sharon Stone, Monica Bellucci, Seal, Richard Gere, Mariah Carey gibi isimler Antalya'ya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından 1,4 milyar dolara yaptırılan Mardan Palace Otel'in açılışına katılmak için bir çok ünlü isim Antalya'ya geldi.

Antalya'ya gelen ünlüler arasında Sharon Stone, Monica Bellucci, Seal gibi isimler yer aldı.

Antalya Havalimanı CIP salonu önünde hareketli saatler yaşandı. Antalya'ya gelen ünlüleri koruması için çok sayıda özel güvenlik görev yaptı. CIP salonunun önünde Roll Royce da dahil çok sayıda lüks araba konukları bekledi.

Açılışına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Mardan Palace'nin konukları arasında Kazakistan Devlet Başkanı Nur Sultan Nazarbayev de yer aldı. Kazak lideri karşılamaya Telman İsmailov'un oğlu Sarkan İsmailov geldi. Nazarbayev, basın mensuplarının görüntü almaması için apronda kendisini bekleyen Rolls Royce'a binerek VIP yerine havalimanının A kapısından çıktı.

Akşam saatlerinde Antalya'da olması beklenen Paris Hilton'un ise uçağını kaçırdığı öğrenildi. Antaya'ya gelen ünlüler arasında Richard Gere, Mariah Carey gibi isimler de yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*