Antep: ''Transferi kapattık"

Antep: ''Transferi kapattık
  • Giriş : 02.02.2009 / 14:50:00

Gaziantepspor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl, Arjantin'den alacakları forvet oyuncusunun ve kulübünün son anda pürüz çıkartması nedeni ile bu transferin gerçekleşmediğini belirterek, ''Transferi kapattık. Yolumuza bu kadro ile devam edeceğiz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kızıl yaptığı açıklamada, kulüp başkanı İbrahim Kızıl'ın Arjantin'in San Lorenzo takımında oynayan forvet Nestor Andres Sılvera'nın transferini gerçekleştirmek için son ana kadar çalıştığını, bu oyuncu ve kulübüyle yazılı sözleşme imzalamasına rağmen, futbolcu ve kulübü ile pürüz çıktığını belirtti.

Transfer döneminin bugün sona ereceğini ve pürüzün giderilmesine rağmen sözleşmenin yetişemeyeceğini ifade eden Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Stoper Julio Cesar'ın ardından yine çok kaliteli bir forvet ile anlaşmıştık. Başkanımız ve teknik kadronun çok istediği bu transfer bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü gerçekleşemedi. Son ana kadar Nestor Silvera'nın transferini gerçekleştirmek için çalıştık ama kulübü San Lorenzo son anda pürüz çıkardı. Bunun giderilmesi için uğraşırken, transfer döneminin sonuna gelindi. Bu nedenle bu transfer gerçekleşmedi. Elimizdeki kaliteli kadro ile yolumuza devam edeceğiz. Bu kadroya da güvenimiz tamdır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*