Antep'in gözü UEFA'da!

Antep'in gözü UEFA'da!.32485
  • Giriş : 17.04.2009 / 17:14:00

Hacettepe'yi konuk edecek olan Gaziantepspor'da, bu maçın hazırlıkları devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de hafta sonunda evinde Hacettepe'yi konuk edecek olan Gaziantepspor'da, bu maçın hazırlıkları devam ediyor.

Celal Doğan Tesisleri'nde Seçkin Göksel yönetiminde yapılan çalışmalara sakatlığı devam eden Erkan Sekman dışında tüm futbolcular katıldı.

Antrenmanı Gaziantepspor'un yeni Teknik Direktörü Jose Couceiro da yardımcıları ile birlikte izledi. Antrenman sırasında futbolcuları dikkatlice izleyen Portekizli teknik adamın sık sık yardımcıları ile konuştuğu ve fikir alışverişinde bulunduğu gözlendi.

Bu arada, Jose Couceiro'nun Futbol Federasyonu'ndaki işlemlerinin bitmesi halinde sahaya takımın başında çıkacağı öğrenildi.

Gaziantepspor;un yıldız oyuncusu Rodrigo Tabata, UEFA Kupası'na katılma şanslarının az olduğunu, ancak imkansız olmadığını söyledi.

Sezon başından beri bazı maçlarda çok kolay puan kayıpları yaşadıklarını dile getiren Brezilyalı futbolcu, "UEFA Kupası;na gitmeyi çok istiyoruz, ancak işimiz biraz zor. Yine de futbolda matematiksel olarak bir şey bitmeden, kesin konuşmak anlamsız. Önümüzde daha 7 hafta var, 21 puanın hepsini almak için mücadele edeceğiz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*