Anteplilerin unutamadığı maç

Anteplilerin unutamadığı maç.20466
  • Giriş : 22.06.2008 / 14:57:00

Gaziantepspor taraftarı, takımlarının geçen sezon Kayserispor ile oynadığı ve 4-3 kazandığı karşılaşmayı yılın maçı seçti. Kırmızı siyahlı ekibin internet sitesi aracılığıyla yapılan anketi yanıtlayan 3391 kişiden 1472'si, oyunu bu maçtan yana kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziantepspor'un internet sitesi aracılığıyla yapılan ankette ''yılın maçı'' soruldu, katılımcılardan Gaziantepspor'un ikisi Galatasaray olmak üzere Kayserispor, Sivasspor ve Trabzonspor ile oynadığı 5 karşılaşmadan birini yılın maçı seçmeleri istendi.

Anketi yanıtlayan 3 bin 391 kişiden bin 472'si Gaziantepspor'un Kamil Ocak Stadı'nda Kayserispor ile oynadığı ve 4-3 kazandığı karşılaşmayı yılın maçı seçti.

Ankette bin 393 kişi ise yılın maçı seçeneklerinden Gaziantepspor ile Trabzonspor arasında Trabzon'da oynanan ve ev sahibi takımın 3-2 kazandığı karşılaşmayı tercih etti.

Yılın maçı olarak Galatasaray-Gaziantepspor maçını seçenlerin sayısı 210, Gaziantepspor-Galatasaray maçını seçenlerin sayısı 185, Gaziantepspor-Sivasspor maçını seçenlerin sayısı da 131'de kaldı.

Gaziantepspor'un Galatasaray ile İstanbul'da oynadığı maç 0-0 ve Gaziantep'te oynadığı karşılaşma ise 1-1 sona ermişti. Gaziantepspor, anket seçenekleri arasında yer alan diğer karşılaşmada ise sahasında Sivasspor ile 0-0 berabere kalmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious