Antep'te büyük ayıp!

Antep'te büyük ayıp!.16301
  • Giriş : 21.01.2008 / 11:51:00

Gaziantepspor taraftarı, tüm takımın tel tel döküldüğü Fenerbahçe maçında faturayı kaleci Oğuz'a keserek anlamsız bir tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘Oğuz dışarı’
Fenerbahçe karşısında alınan farklı yenilgide Gaziantepspor taraftarı faturayı kaleci Oğuz’a kesti. Konuk ekibin üçüncü golünden sonra Kırmızı-Siyahlı tribünler, “Oğuz dışarı” diye tempo tuttu. Deneyimli kaleci de kulübeden değiştirilmesini istedi, ama takım arkadaşları onu sakinleştirip, tribünlere ‘susun’ işareti yaptı. Gaziantepspor taraftarının, başta savunma hattı olmak üzere tüm takım kötü oynarken, sadece Oğuz’a tepki göstermesi garip karşılandı.

Volkan’dan teselli
Mücadelenin devre arasında Fenerbahçe file bekçisi Volkan Demirel yanına gittiği Oğuz ile uzun süre sohbet ederek, bu tür tepkilere kulak asmamasını söyledi. Volkan da Sarı-Lacivertli tribünlerden zaman zaman benzeri protestolarla karşılaşmıştı. Bu arada Oğuz, Fenerbahçe’ye karşı ligde 7 maçta toplam 19 gol kalesinde gördü. Tecrübeli file bekçisi bu gollerin sekizini İstanbulspor forması altında, 11’ini ise Gaziantepspor’da kalesini korurken yedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious