AÖF dersleri başlıyor

  • Giriş : 06.12.2006 / 00:00:00

Anadolu Üniversitesi İktisat ve İşletme Fakülteleri ile Açıköğretim Fakültesinde okumakta olan öğrenciler için derslerin 08 Ocak 2007 pazartesi günü başlayacağı açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karaman AÖF İl Koordinatörü ve İktisadi ve Bilimler Fakültesi Dekanı Porf.Dr. Mehmet Ali Gürol’un yaptığı açıklamada, derslerin 2006-2007 öğretim yılında Anadolu Üniversitesi İktisat ve İşletme Fakülteleri ile Açıköğretim Fakültesinde okumakta olan öğrencilere haftada beş gün 18:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak verileceği bildirildi.

Karaman AÖF İl Koordinatörlüğü ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde verilecek olan dersler arasında Genel Matematik, Genel Muhasebe, İktisada Giriş, İktisat Teorisi, İstatistik, Muhasebe Uygulamaları, Maliyet Muhasebesi, Türk Vergi Sistemi, Finansal Yönetim ve İngilizce derslerinin olduğu ve derslere devam etmek isteyen Anadolu Üniversitesi İktisat ve İşletme Fakülteleri ile Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin Urgan Boğazı Yunus Emre Kampüsündeki İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine öğrenci kimliği fotokopisi ve bir adet fotoğraf ile başvurmaları ve hangi dersleri almak istediğini belirterek ders programını öğrenmeleri gerektiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious