Aöf sınav takvimi 2014 yılı - Aöf sınav giriş yerleri 2014 - Anadolu Üniversitesi Aöf sınav ne zaman?

Aöf sınav takvimi 2014 yılı - Aöf sınav giriş yerleri 2014 - Anadolu Üniversitesi Aöf sınav ne zaman?.21799
20.03.2014 / 07:27:28

Aöf sınav takvimi belli oldu. Aöf ile ilgili bütün detaylara haberaktuel.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Türkiye'nin en büyük fakültesi olan AÖF'de sınav heyecanı yeniden başlıyor. İşte Açıköğretim AÖF 2014 Akademik Takvimi:

AÖF ile ilgili özel hazırlanan haberler için sayfamızı 

Bahar Dönemi Ara Sınavı: 19-20 Nisan 2014

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 07-08 Haziran 2014

Bu arada Anadolu Üniversitesi Dans Kulübü Hip-Hop Grubu tanışma toplantısını, 15 Mart Cumartesi günü, Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi Salon Anadoluda gerçekleştirdi. Hip-Hop Grubu Başkanı Çilem Akar, yapacakları etkinlikler ve bundan sonraki süreç hakkında kulüp üyelerine bilgilendirmede bulunurken dönem sonunda gerçekleştirilecek olan gösteriden ve yoğun çalışma temposundan da bahsetti.

Grubu kurmalarındaki asıl amacın hip-hop yapmak isteyen öğrencilerin olmasına rağmen kulüpte böyle bir eksikliğin bulunması olduğunu vurgulayan Akar, çok yeni bir grup olduğu için üye sayısının ileride artacağını, şu anda en az 8-10 kişiyle çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Akar, ilk defa dans eden üyeler için workshop yapmayı düşündüklerini ve bu konuda Nathalie Lucas ve ekibinden de yardım alacaklarını sözlerine ekledi. Çilem Akar, yıl sonu gösterisine katılmak isteyen üyeler için çalışma saatleri konusunda duyuru yapacaklarının da altını çizdi.

ARİNKOM Danışma Kurulu toplantısı gerçekleşti

ARİNKOM TTO’nun ilk Danışma Kurulu Toplantısı, 13 Mart Perşembe günü Rektörlük Salon 2009’da gerçekleşti. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantı, ARİNKOM TTO Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Ender Suvacı'nın ARİNKOM'un faaliyetleri ile ilgili yaptığı açılış sunumu ile başladı.

Toplantıya, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan'ın yanı sıra Danışma Kurulu Üyeleri; Anadolu Üniversitesi Araştırmadan Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Arçelik Buzdolabı Ürün Direktörü Dr. Cemil İnan, Nurol Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Cem Sapmaz, Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhat Kara, TEI Genel Müdürü Doç. Dr. Mahmut Faruk Akşit, Raylı Sitemler Kümelenmesi Derneği Başkanı ve Savronik Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Işık, Anadolu Üniversitesi İİBF Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Başar ile ARİNKOM TTO Yöneticisi Prof. Dr. Ersan Pütün, ARİNKOM TTO Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Ender Suvacı ve ARİNKOM çalışanları katıldı.

Eskişehir ve bölgenin teknoloji yol haritasının ve vizyonunun belirlenmesinde yapılabileceklerin değerlendirildiği toplantıda, ARİNKOM TTO’nun üniversite-sektör iş birliği faaliyetlerinde önceliklerinin neler olması gerektiği ve nasıl bir strateji izlenmesi gerektiği tartışıldı. Toplantı; belirtilen fikirlerin değerlendirilmesi, bundan sonra yapılacak faaliyetlerin etkinliğinin arttırılması ve aksiyon planlarının oluşturulması amacıyla  “Arama Konferansı” yapılması kararının alınması ile tamamlandı.

Anadolu Üniversitesi Öğretmen Okullarının kuruluşunun 166'ncı yılını kutladı

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Öğretmen Okullarının kuruluşunun 166’ncı yılını kutladı. 17 Mart Pazartesi günü Öğrenci Merkezi Salon 2009’da yapılan kutlamaya Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Aybar, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gül Durmuşoğlu Köse, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kasım Çoban, Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Taki Ersoy ve Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ile öğrencileri katıldı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Öğretmen Marşının okunmasıyla başlayan kutlama programında Kasım Çoban, Prof. Dr. Aydın Aybar ve Prof. Dr. Gül Durmuşoğlu Köse açılış konuşmalarını gerçekleştirdi. Ardından Prof. Dr. Cahit Kavcar “İyi Öğretim, İyi Öğretmen” adlı bir konferans verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*