Appiah Afrika Kupası'nda yok

Appiah Afrika Kupası'nda yok.12855
  • Giriş : 28.12.2007 / 13:25:00

Fenerbahçeli Appiah, 20 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında ülkesi Gana'da düzenlenecek olan Afrika Uluslar Kupası'na katılamayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İtalya'da bulunan ve bir takım testlerden geçen başarılı orta saha futbolcusu kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada sakatlığından dolayı Afrika Kupası'na katılamayacağı için üzgün olduğunu söyledi.

Ganalı yıldızın internet sitesinde yer alan açıklamada Appiah'ın İtlaya'da bir kez daha kontrolden geçtiği ve en az 2 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Öte yandan 27 yaşındaki yıldız futbolcunun takım kaptanı olması ve Afrika Uluslar Kupası'nın ülkesi Gana'da düzenlenmesi sebebiyle turnuvada takım arkadaşlarını yalnız bırakmayacağı da belirtildi.

Yıldız oyuncunun en az sahalardan 2 ay uzak kalacak olması ve eski form düzeyine ulaşmasının uzun sürecek olması Fenerbahçe yönetimini de harekete geçirdi.

Appiah'ın İtalya'dan dönmesini bekleyen sarı lacivertli yönetim Ganalı yıldız ile bir görüşme yaptıktan sonra sözleşmesinin sezon sonuna kadar askıya alınması ile ilgili bir teklifte bulunacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious