Appiah ayrılmak istiyor

Appiah ayrılmak istiyor.13754
  • Giriş : 28.06.2007 / 08:07:00

Menaceri, yıldız oyuncunun kendisine, 'Schalke beni istiyor. Ben de gitmeye sıcak bakıyorum' dediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gana Milli Takım Genel Menaceri, yıldız oyuncunun kendisine, 'Schalke beni istiyor. Ben de gitmeye sıcak bakıyorum' dediğini söyledi.

‘Ayrılma zamanı geldi’
Stephen Appiah, yolcu gibi. Ganalı oyuncunun, transfer söylentileriyle kendisini aratmadığı Anelka gibi sık sık Fenerbahçe’de mutlu olduğunu dile getirse de, yakın çevresine çok farklı şeyler anlattığı ortaya çıktı. Almanya’nın yüksek tirajlı gazetelerinden Bild, uzun yıllar Bundesliga’da top koşturan Gana Milli Takım Genel Menaceri Anthony Baffoe’ye dayanarak, Appiah’ın Schalke’ye yakın olduğunu iddia etti. 42 yaşındaki Baffoe, “Stephen beni arayıp, Schalke’nin kendisiyle ciddi biçimde ilgilendiğini söyledi'' dedi.

8 milyon Euro bedelle
Milli takım menaceri, Appiah’ın da 2 yıllık Türkiye macerasının ardından, artık Fenerbahçe’den ayrılma zamanının geldiğini ifade ettiğini belirterek, “Schalke’nin teklifine sıcak baktığını kaydetti. Schalke’de oynamak için kendisini hazır hissediyor'' dedi. Alman ekibinin siyahi oyuncusu Asamoah ile de yakın arkadaş olan Appiah’ın, 8 milyon Euro bonservis bedeliyle transferinin bitirileceği ileri sürüldü. Bild’in haberinde, Ganalı yıldızın, Schalke 04’ten senelik 3 milyon Euro alacağı da iddia edildi.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious