Appiah Fener'i suçladı

Appiah Fener'i suçladı.11074
  • Giriş : 01.02.2008 / 10:30:00

Yanlış teşhis kurbanı olduğunu öne süren Stephen Appiah, Fenerbahçe yönetimi ve doktorlarını suçladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BBC’ye konuşan Appiah, yanlış teşhis yüzünden futboldan uzak kaldığını belirterek, "Fenerbahçe yönetiminin bana karşı davranışlarından tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradım. Şu anda tercihlerimi düşünüyorum" dedi.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Appiah şöyle konuştu:
Geçen yıl ocak ayında sakatlandım. Yöneticiler benden ameliyatımı ertelememi ve iğne ile acılarımı azaltıp şampiyonluğu kazanmak için oynamaya devam etmemi istedi. Bu fedakârlığı yaptım ve ameliyatı sezon sonuna erteledim. Buna karşın şimdi onlar benim sözleşmemi dondurmaya çalışıyor. Bunu yapan da tüm kalbimle hizmet ettiğim kulübüm. Mayıs ayındaki ameliyattan sonra nefes almada sorun yaşamaya, sol ve sağ dizimde acı hissetmeye başladım.

MENAJERLER DEVREDE

Kulüp doktorları astım teşhisi koydu ve üç ay boyunca astım tedavisi görmeme rağmen iyileşemedim. Geçen aralık ayında İtalyan ve Türk doktorlar sorunun astım değil, ameliyat geçirdiğim sol bacağımda kan pıhtılaşması olduğunu tespit ettiler. Sorunun kalıtsal olduğu iddia edildi ama bu doğru değil. Eğer ameliyat doğru yapılmış olsaydı şu anda Afrika Uluslar Kupası’nda oynuyor olurdum. Bu yüzden menajerlerim alternatifleri araştırıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious