Appiah ile ilgili iddialar havada uçuşuyor

Appiah ile ilgili iddialar havada uçuşuyor.12855
  • Giriş : 20.12.2007 / 10:37:00

Bacak damarlarında tıkanıklık şüphesi bulunan Stephen Appiah ile ilgili olarak her geçen gün beklenmedik bir gelişme yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ganalı futbolcu ile ilgili iddialar havalarda uçuşurken, doktorlar da sağlıklı bir açıklama yapmıyor. Appiah’ın Gana Milli Takımı’na çağrılması, daha sonra kadrodan çıkartılması da kafaları karıştırıyor. Şu anda gerçek olan bir şey var o da doktorlar Appiah’ın sakatlığına kesin bir teşhis koyamadığı için Ganalı futbolcunun sahalara ne zaman döneceği belli değil. Bu konuda Appiah da çelişkili açıklamalar yaptı.

APPİAH İDDİALARI YALANLADI

Akşam gazetesinin haberine göre, Ganalı futbolcu, kendi internet sitesinde şu bilgileri verdi:
"Sağlığım konusunda kaygılanan Gana ve Fenerbahçeli taraftarlara son durumum hakkında bilgi vermek istiyorum. Geçen ay Gana’daki 4’lü turnuvadan beri takımımda forma giymiyorum. Beni sahalardan 5 ay uzak tutan sakatlığımın ardından bazı komplikasyonlar gelişti. Sahalardan 6 ay daha uzak kalacağıma yönelik söylentiler var ama bunun doğru olmadığına dair herkese garanti veriyorum. Son 48 saatte Türkiye’deki doktorlarımla görüştüm, birçok testten geçtim ve hiçbir şey kesin değil. Fizik olarak kendimi çok iyi hissediyorum."

İTALYA’YA NEDEN GİDİYOR

Appiah'ın kendi internet sitesinde “Fizik olarak kendimi çok iyi hissediyorum” demesine karşın ghanaweb’e yaptığı açıklamada ise bugün İtalya’ya gideceğini duyurması kafalardaki soru işaretlerini artırdı. Appiah’ın İtalya’da bir uzmana görüneceğini dile getirirken, Ganalı futbolcunun Çizme’ye gitmesi “Juventus ile transfer görüşmeleri yapacak” dedikodularının ortaya çıkmasına neden oldu. Fenerbahçe yönetiminin Appiah’la ilgili tutumu da merakla bekleniyor.

LUCİANO FORMÜLÜ

Sarı-lacivertliler daha önce benzer bir durumu Luciano’da yaşamıştı. Brezilyalı futbolcunun sakatlığı nedeniyle sahalardan uzun süre uzak kalacağı belli olunca sözleşmesi feshedilmiş ve yerine yeni transferler yapılmıştı. Eğer Appiah da iddia edildiği gibi 6 ay gibi bir süre sahalardan uzak kalırsa sözleşmesi feshedilecek ve yeni bir transfer yapılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious