Appiah takımı yalnız bırakmıyor

Appiah takımı yalnız bırakmıyor.12855
  • Giriş : 04.01.2008 / 10:53:00

Appiah, 20 Ocak - 10 Şubat tarihleri arasında Gana'da gerçekleştirilecek olan Afrika Uluslar Kupası'nın açılış gününde takmını yalnız bırakmayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sol bacağında damar tıkanıklığı tespit edilen ve şu anda İtalya"da bulunan Appiah"ın en iyimser tahmin ile sahalara dönmesi 2 ayı bulacak.

Ülkesi Gana"da düzenlenecek olan Afrika Kupasında yer almak isteyen ancak sakatlığı sebebiyle bunu gerçekleştiremeyecek olan 28 yaşındaki futbolcu Gana"nın Gine ile 20 Ocakta oynayacağı açılış maçında ve açılış seramonisinde yer almayı planlıyor.

Gana Milli Takım teknik direktörü Claude Le Roy"un isteği ile takım kaptanı olarak Stephen Appiah ülkesi için bu önemli turnuvanın başında takım arkadaşlarına moral vermeye çalışacak.

TÜMER METİN KULÜP ARIYOR...

Askerlik problemi yüzünden yurtdışında bulunan ve yasa çıkmadığı için Futbol hayatanı yurtdışında sürdürecek olan Tümer Metin"in Avrupada kulüp arayışları devam ediyor.

Belçika"dan Standard Liege, Almanya"dan Köln, Rusya"dan Spartak Moskova'nın yanısıra Almanya"nın Duisburg kulübü de Tümer Metin ile ilgileniyor. Duisburg kulübünün Tümer Metin ile ilgilendiği ve bu futbolcu ile ilgili son kararını futbolcunun maç kasetlerini izledikten sonra vereceği belirtildi. Tecrübeli futbolcu ilk etapta 6 ay yurtdışında oynayıp sporcular için askerlik yasasının çıkmasını bekleyecek.

ZİCO, KAYSERİ MAÇINA AS TAKIMLA ÇIKMAYI PLANLIYOR...

Pazar günü Türkiye Kupası mücadelesinde Kayserispor karşısına çıkacak olan Fenerbahçe"de teknik direktör Zico Kezman"ı yedek oturtmayı planlıyor.. As takım ile Kayserispor karşısına çıkmayı planlayan Brezilyalı teknik adam Alex"in yokluğunda ise Ali Bilgine şans verecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious