Appiah verdi veriştirdi

Appiah verdi veriştirdi.15651
  • Giriş : 19.08.2008 / 11:12:00

F.Bahçe yönetimiyle arasının açıldığını söyleyen Appiah, artık F.Bahçe'de oynamayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ganalı yıldız Stephan Appiah, BBC'ye yaptığı açıklamada sözleşmesinin askıya alınmasına yanaşmadığı için Fenerbahçe yönetimiyle arasının açıldığını belirtirken, artık Fenerbahçe'de oynamayacağını söyledi.

Fenerbahçe'nin sorunlu yıldızı Stephen Appiah, sözleşmesinin bitimine bir hafta kala Fenerbahçe'den ayrıldığını açıkladı.

27 yaşındaki oyuncu yatpığı açıklamada dizindeki sakatlığından dolayı Fenerbahçe yönetimi tarafından istenmediğini ve aylarca parasını alamadığını belirtti.

Appiah aldığı bu karara FIFA'nın saygı göstereceğini ve bu ay sonunda transfer olmasına izin vereceğine inandığını dile getirdi.

Ganalı yıldız BBC'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Şunu sevinerek söylüyorumki sakatlığımı tamamen atlattım ve iyi durumdayım. Ama artık daha fazla Fenerbahçe'de oynamayacağım. Fenerbahçe'den ayrılmama neden olarak sakat olduğum dönemde bana takındıkları tavırı gösterebilirim. Ama bana muhteşem bir şekilde destek veren sarı-lacivertli taraftarı terketiğim için üzülüyorum. Fenerbahçe'de sakat sakat oynadım. Sırf takımımın başarısı için ameliyatımı erteledim. Daha sonra kulüp

Appiah, Fenerbahçe yönetimiyle, kontratını askıya alınmasına yanaşmadığı için aralarının açıldığını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: "İtalya'ya as başkan Murat Özaydınlı'yla görüştüm. Gözlemlediğim kadarıyla sözleşmemin askıya alınmasını etik bulmayıp redettiğim için bana kızgındılar. Bunu yanında aylarca ücretimi de alamadım. FIFA'nın serbest kalmamda bana yardımcı olacağına inanıyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*