Appiah'ın gelmeye niyeti yok

Appiah'ın gelmeye niyeti yok.15651
  • Giriş : 26.05.2008 / 10:19:00

Ganalı oyuncu, hastalığının büyük bölümünü atlattığını belirtse de, oynayabilmesi için en az 6 aya daha ihtiyacının olduğu bildirildi. Futbolcunun bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe’nin sakatlanan oyuncusu Stephen Appiah’ın tam olarak iyileşip, sahalara dönebilmesi için en az altı aya daha ihtiyacı bulunduğu belirlendi.

Bir damar ve kan hastalığı nedeniyle sahalardan uzak kalan ve İsviçre’de bulunan bir klinikte tedavisini sürdüren Ganalı futbolcu, kendi internet sitesinde hastalığının büyük bölümünü atlattığını bildirse de, Appiah’ın Futbol oynayabilmek için en azından altı ayı daha bulunduğu belirlendi. İsviçre’den gelen raporlara göre hareket eden Fenerbahçe’de bu oyuncunun takıma katılması için uzun zamana ihtiyacı olduğu belirlenirken, yönetim de Appiah sorununu çözmek için çare arıyor.

Parası ödeniyor

Bu oyuncu için ödenen yüksek miktardaki bonservis bedeli ve ücretlerden dolayı elinden ucuza çıkarmak istemeyen Fenerbahçe Yönetimi, önümüzdeki kamp döneminde Appiah’ın durumunu tekrar masaya yatıracak ve ona göre davranacak. Sözleşme şartlarını uygulayıp, bu futbolcunun parasını ödemeyi sürdüren Fenerbahçe’nin, Ganalı oyuncu ile 31 Mayıs 2009’a kadar sözleşmesi bulunuyor.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious