'Appiah'la görüşebiliyoruz'

'Appiah'la görüşebiliyoruz'.13754
  • Giriş : 29.01.2008 / 14:22:00
  • Güncelleme : 29.01.2008 / 15:25:37

Fenerbahçe Kulübü, Stephen Appiah'a ulaşamamaları gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurgulayarak, Ganalı futbolcularıyla her tür konuda gerekli görülen tüm zamanlarda görüşmelerin yapıldığını ve yapılmakta olduğunu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Appiah ile görüşmek üzere kulüpten bir yöneticinin Gana'ya gideceği haberlerinin doğru olmadığının altı çizilerek, şu ifadelere yer verildi:
"Kulübümüzden hiçbir yönetici bu şekilde bir görüşme yapmak amacıyla bir seyahate gitmeyecektir. Fenerbahçe Spor Kulübü, kurumsal yapısı gereği bu tür konulardaki görüşmelerini ilgili merciler ve kişiler ile gerekli görülmesi halinde resmi kanalları yoluyla gerçekleştirir. Haberde iddia edildiği gibi futbolcuya ulaşılamadığı için yöneticilerin onun peşine düşmesi gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi bu son derece yakışıksız bir iddiadır. Kaldı ki kulübümüzün oyuncumuz Stephen Appiah'a ulaşamaması gibi bir durumda söz konusu değildir. Oyuncumuz ile her tür konuda gerekli görülen tüm zamanlarda görüşmeler yapılmış ve yapılmaktadır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious