Appiah'ta mutlu son

Appiah'ta mutlu son .13754
  • Giriş : 28.07.2007 / 08:39:00

Schalke 04 ve İngiliz kulüplerinin peşinde koştuğu Ganalı futbolcu dün sarı lacivertli yönetimle biraraya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Görüşme sonrası F.Bahçe kulübü, Appiah’ın takımda kaldığını açıkladı.

Alman kulübü Schalke 04 başta olmak üzere İngiliz ekiplerinden cazip transfer teklifleri alan Stephen Appiah, Fenerbahçe ile yola devam edecek. Sarı lacivertli takımdan ayrılmak istediği yönünde son günlerde haberler çıkan Ganalı yıldızın Fenerbahçe’de kalmak istediği bildirildi. Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, yöneticilerin dün Appiah ile bir görüşme yaptığı ve taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı kaydedildi. Açıklamada, "Futbolcumuz Stephen Appiah ile yönetimimiz arasında yapılan görüşmede taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı belirtilirken, futbolcumuz da basında çıkan haberlerin aksine takımımızda kalmak istediğini söyledi" denildi. Futbolcunun menajeri ile de bir görüşme yapıldığı kaydedilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Bu görüşmede menajere, Stephan Appiah’a kulübümüzün verdiği değer hatırlatılarak kulübümüzün izni dışında ve gayri ciddi yol ve yöntemlerle futbolcumuzun aklının çelinmesine izin verilmeyeceği iletildi. Ancak ciddi ve resmi tekliflerin değerlendirmeye alınacağı da yine menajere aktarıldı. Oyuncumuz Appiah da yapılan görüşmede Türkiye ve Fenerbahçe’de oynamaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Appiah basında çıkan ’Gitmek istiyor’ şeklinde haberlerin tamamının yalan olduğunu, kendisinin hiçbir zaman bu şekilde bir açıklama yapmadığını ve böyle bir niyetinin olmadığını söyledi."

Bu arada Appiah ısrarını sürdüren Schalke 04’ün, Ganalı oyuncu için 8 milyon Euro teklif ettiği, sarı lacivertlilerin ise "Ya 15 milyon Euro ya da Kuranyi" restini çektiği iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious