Aragones açıklama yaptı

Aragones açıklama yaptı.10829
  • Giriş : 23.09.2008 / 18:27:00

Fener'deki kötü gidiş endişelendiriyor. Hoca açıklama yaptı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, takımda çok fazla sakat futbolcunun olduğu bir dönemde, kötü sonuçların gelmesinin normal olduğunu söyledi.
Viyana'da yapılan 8. Geleneksel UEFA Milli Takımlar Teknik Direktörleri Konferansı'na onur konuğu olarak katılan Luis Aragones'in, toplantıda ve sonrasında yaptığı açıklamalar, kulübün resmi internet sitesinde yer aldı.

Toplantıda bir şiltle ödüllendirilen Aragones, "Şimdi aldığım ödülü düşünemiyorum. Benim aklım Şampiyonlar Ligi'nde" derken, şampiyonluğun sırrını oyun felsefesi, topla iyi oynama ve iyi bir grup olarak açıkladı.

Konferasta yaptığı konuşma sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aragones, takımının şu anda sakatlıklarla boğuştuğunu ve amacının, lige iyi bir başlangıç yapamayan takımını zor durumdan çıkarmak olduğunu söyledi.

Aragones, şunları kaydetti:

"Özellikle çok fazla sakatla başladığımız bir dönemde, bu zor durumun ve kötü sonuçların gelmesi normaldir. Dünyanın herhangi bir ekibinde ilk 11'de oynayan 4-5 sporcu sakat olduğu zaman, bu kötü gidişler normal karşılanır, fakat takımı eski oynadığı ritme kavuşturmak için elimizden gelen çabayı ve gayreti göstermemiz gerekiyor. Burada önemli olan, sakatların bir an önce iyileşmesi ve takımın eski ritmine dönmesi."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*