Aragones devam edecek mi?

Aragones devam edecek mi?.12415
  • Giriş : 01.05.2009 / 09:53:00

İspanyol hoca, "Kulüple anlaşmam var. Sözleşmenin şartları da ortada" diyerek ayrılmayacağını gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'de tartışılan isimlerin başında teknik direktör Luis Aragones geliyor. Kimilerine göre, İspanyol hocanın ipi çoktan çekildi. Bir diğer iddia ise, sözleşmesindeki ağır şartlardan dolayı yönetimin göndermeye sıcak bakmadığı yönünde... Türkiye Kupası kazanılırsa, camiaya "26 yıllık hasretimize son verdi" denilip, İspanyol'la devam edilmesi de gündemde.

"GÖNDERMEZLERSE BURADAYIM'"

Tüm bu dedikodular konuşulurken, Fenerbahçe yönetiminin her zaman yaptığı "Hocamızın arkasındayız" açıklamasından kaçınması da dikkatlerden kaçmıyor. Aragones ise süreci en sakin takip eden kişi konumunda. Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Tecrübeli teknik adam, önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği sorulduğunda, "Benim kulüple bir sözleşmem var. Orada da kurallar ortada. Eğer Fenerbahçe yönetimi benimle devam etmek istemiyorsa, kurallara uyar ve beni gönderir. Aksi takdirde görevimin başındayım" diyerek ayrılmayacağını net bir şekilde söylüyor.

VAN GAAL-JOL-YANAL

Luis Aragones sözleşme güvencesiyle sağlam dururken, Fenerbahçe'nin hoca arayışlarına başladığı konuşuluyor. Sarı-lacivertlilerin listesinin tepesinde ise üç isim var. Hollandalı Louis Van Gaal, Galatasaray'ı eleyen Hamburg'un hocası Martin Jol ve Trabzonspor'dan geçtiğimiz günlerde istifa eden Ersun Yanal en çok adı geçen teknik direktörler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*