'Aragones F.Bahçe'de çok huzursuz'

'Aragones F.Bahçe'de çok huzursuz'.12200
  • Giriş : 27.08.2008 / 19:47:00
  • Güncelleme : 27.08.2008 / 19:04:17

İspanyol gazetesi Marca, Aragones’in F.Bahçe’de çok ‘huzursuz’ olduğunu yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İSPANYA'NIN önde gelen gazetelerinden Marca, F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in “Transfer için bana verilen sözler halen tutulmadı” dediğini yazarken, dün 'Dede' ile başkan Aziz Yıldırım kulüpte bir 'transfer zirvesi' gerçekleştirdi. Marca'nın ünlü kalemi Jose Felıx Diaz'ın imzasını taşıyan yazıda, Aragones'in transfer nedeniyle son derece sıkıntılı olduğu vurgulanarak, şu görüşlere yer verildi: “G.Antep yenilgisinden sonra Aragones'in canı bir hayli sıkkın. Beklediği takviyelerin, yeteri kadar hızlı bir şekilde yapılamadığı için takımı uyumlu hale getirmekte zaman kaybına uğuruyor

'PLANLARI BOZULDU'

KRİTİK maçlar öncesi İspanyol hoca, kadro sıkıntısı nedeniyle bir hayli gergin. Takımın ortaya koyduğu kötü görüntünün de farkında. Çözümü aklında belirledi ama bunlar ancak yapılacak takviyelerle gerçekleşebilir. Luis, en önemli eksiği ise ön liberoda yaşıyor. Mehmet Aurelio'nun R.Betis'e transferi bütün orta saha kurgusunu dinamitlemiş oldu. Aurelio'nun kaybından sonra Aragones'in listesinin başında yer alan Senna, Alonso ve Albelda transferleri de gerçekleştirilemedi. Yönetim, hocanın yedek listesindeki Josico ve Pellegrini'yi de alamayınca, önce yol verdiği Maldonado'ya kurtarıcı olarak sarıldı. Bu nedenle Aragones hiç mutlu değil. Ayrıca Volkan'ın son maçlardaki performansı nedeniyle Luis bu mevki için de talepte bulundu.”

BAŞBAŞA TOPLANTI

F.BAHÇE'DE dün ani bir gelişme yaşandı ve başkan Aziz Yıldırım, Aragones ile kulüpte bir toplantı yaptı. kapalı kapılar ardından 'başbaşa' yapılan toplantıda Yıldırım “Birçok isme gittik. Alonso, Senna gibi isimlerin transferi olmadı. Sizin önereceğiniz bir isim var mı?” diye sordu. 'Dede' de başkana, 2-3 oyuncunun ismini verdi. Yönetim ve Aragones, hafta sonuna dek transfer için ortak çalışma yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*