Aragones fena kızdı!

Aragones fena kızdı!.7240
  • Giriş : 17.08.2008 / 09:04:00

F.Bahçeli yöneticiler, İspanyol ön liberoya, "Sana üç gün süre veriyoruz. Bize kesin cevabını bildir" mesajını gönderdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

3 gün süre

Günlerdir Marcos Senna transferine son noktayı koymaya çalışan F.Bahçeli yöneticiler, bir türlü kesin kararını veremeyen ve sürekli fikir değiştiren İspanyol ön liberoya, "Sana üç gün süre veriyoruz. Bize kesin cevabını bildir" mesajını gönderdiler

ARAGONES'İ KIZDIRDI

Villarreal'li Senna, F.Bahçe'nin sabrını taşırdı. İlk görüşmelerde
"Aragones'in çalıştırdığı takımda severek oynarım" diyen fakat sonra da "Villarreal'de kalmak istiyorum" diyerek fikir değiştiren Senna, F.Bahçeli yöneticileri ve Aragones'i kızdırdı. Senna, önceki gün F.Bahçe için, "Arganos'e 'Hayır' diyemem. F.Bahçe'ye karşı içimde bir sevgi var" dedikten sonra İspanyol basınına da "Villarreal'de çok mutluyum" beyanatını vermişti.

SÜRPRİZ BİR İSİM

Senna'nın bu şekilde sürekli fikir değiştirmesi ve F.Bahçe'ye bir türlü kesin cevap vermemesi, sarı-lacivertli yöneticileri kızdırdı. Yöneticilerin Senna'ya, "Artık bize 3 gün içinde olumlu ya da olumsuz kesin kararını ver" mesajını gönderdiler. F.Bahçe yönetiminin, Villarreal'in 32 yaşındaki tecrübeli futbolcusundan olumsuz yanıt alması durumunda, ismini sır gibi sakladıkları sürpriz bir ön libero ile anlaşacakları sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*