Aragones: Geri tepilemez bir teklif

Aragones: Geri tepilemez bir teklif.13090
  • Giriş : 01.07.2008 / 10:33:00

Avrupa Futbol Şampiyonu olan İspanya Milli Takımı'nı bırakarak Fenerbahçe'ye teknik direktör olarak gelecek olan Luis Aragones, Fenerbahçe'nin önerdiği maaş için ''ekonomik olarak geri tepilemez bir teklif'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İspanyol ABC gazetesinde bugün yayımlanan demecinde Aragones, röportajı yapan gazetecinin ''Affet beni ama Türkiye biraz delilik gibi geliyor bana'' şeklindeki yorumuna karşılık olarak, ''Neden? Futbol futboldur. Ekonomik olarak geri tepilemez bir teklif. Taraftarının sıcak olduğu büyük bir kulübe gittiğimi biliyorum, ama her yer aynı. Kazanırsan her şey iyi, kaybedersen kötü. Ailem bu maceraya katılmam için beni destekledi'' şeklinde konuştu.

Bu arada ABC gazetesi, Fenerbahçe'nin, Luis Aragones'e sezon başına net 4 milyon Avro'dan 2 yıllık sözleşme teklif ettiğini, ayrıca sonuçlara göre prim verip kendisine ev ve araba tahsis edeceğini iddia etti.

İspanya'nın kupayı kazanmasından sonra başta futbolcular olmak üzere kalması için baskı yapılan, ancak ayrılma kararını değiştirmeyeceğini açıklayan Aragones'in perşembe günü İstanbul'a gidip, Fenerbahçe ile resmi imzayı atması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious