Aragones hedefi açıkladı!

Aragones hedefi açıkladı!.11679
  • Giriş : 18.11.2008 / 09:32:00

“Artık gücümüzü sahaya yansıtıyoruz. İçeride-dışarıda kazanmayı öğrendik. Şimdi ilk yarıda kalan tüm maçlarımızı kayıpsız geçmenizi istiyorum” dediği belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezona çok kötü başlayan ve ligin alt sıralarında gezinen ancak son Kayserispor yenilgisinden sonra oynadığı 5 maçta topladığı 13 puanla hızla tırmanışa geçip, 6. sıraya çıkan Fenerbahçe'de yeni hedef, 5'te 5 yapmak. Çok iyi bir hava yakaladıklarını vurgulayan teknik direktör Aragones'in, futbolcularına, “Artık gücümüzü sahaya yansıtıyoruz. İçeride-dışarıda kazanmayı öğrendik. Şimdi ilk yarıda kalan tüm maçlarımızı kayıpsız geçmenizi istiyorum” dediği belirlendi.

Artık yüzü gülüyor

Ankaragücü, Beşiktaş, Denizli, Antalya ve Konyaspor maçlarını kazanmaları durumunda puanlarını 34'e yükselteceklerini hatırlatan tecrübeli hoca, bunun da kendilerini şampiyonluk potasına sokacağını dile getirdi. Aragones, oyuncularından şu anda sadece Ankaragücü'nü düşünmelerini isteyip, sonra sıranın Porto'ya geleceğini kaydetti. Bu arada sezon başında sakatlıklardan çok çeken Dede'nin yüzü, Deivid, Vederson ve Emre'nin iyi bir şekilde dönüşleriyle gülmeye başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*