Aragones ile devam mı?

Aragones ile devam mı?.12415
  • Giriş : 21.02.2009 / 09:41:00

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, Aragones'in son durumu hakkında FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Asbaşkan Ali Koç, FB TV'deki soru-cevap programında, “Açık ve net bir şekilde söylüyorum, Aragones hakkında 2 sene sonuna kadar hiçbir tasarrufumuz olmayacak. Biz hocamızın vizyonuna güveniyoruz” ifadelerini kullandı

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, iç transfer konusunda taraftara müjdeli haberler verdi.

Milliyet'in haberine göre, FB TV'deki “Soru-cevap” programında, taraftarların internet aracılığıyla gönderdiği soruları, asbaşkan Ali Koç ile birlikte cevaplayan Mosturoğlu, sözleşmesi sona erecek Lugano, Selçuk, Deivid ve Volkan Demirel ile ilgili bir soru üzerine, “Deivid ile her konuda anlaştık. Önümüzdeki günlerde toplu imza attırmak istiyoruz. O yüzden bekletiyoruz. Hafta sonuna kadar Volkan ve Selçuk ile de görüşmemiz biter” diye konuştu.

“Lugano ile her konuda anlaştık” diyen Mosturoğlu, “Tahmin ediyorum onunla ilgili müjdeli haberi önümüzdeki hafta içinde vereceğiz” ifadesini kullandı.

Güiza açıklaması

Asbaşkan Ali Koç, Aragones hakkındaki sorulara ise, “Açık ve net bir şekilde söylüyorum, Aragones hakkında 2 sene sonuna kadar hiçbir tasarrufumuz olmayacak. Fenerbahçe'de 2-3 maçın sonucuna göre değerlendirmeler artık geride kaldı. Yaş konusu gündeme geliyor. En büyük sanatkarlar en iyi işlerini son dönemlerinde yapmıştır. Biz hocamızın vizyonuna ve Fenerbahçe'yi getirmek istediği yere güveniyoruz” dedi.

Güiza'nin transferiyle ilgili soruları ise Mosturoğlu belgeleriyle yanıtladı. Mosturoğlu, “Size yaptığımız 4'lü anlaşmanın bir bölümünü gösteriyorum. Fiyatı 15 milyon 330 bin euro ve 3 taksit halinde ödenecek. Anlaşmanın bu şekilde imzalanmasının tercihi de Mallorca'ya ait. Güiza'yla ilgili menajerlik sözleşmesi de burada. 3 şirketin imzası var ve tek bir ücret var. Kendi aralarında belli oranlarda paylaştılar. Eşinin şirketinin aldığı da 130 bin euro” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*