Aragones ile ilgili son karar!

Aragones ile ilgili son karar!.12415
  • Giriş : 08.04.2009 / 14:53:00

Fenerbahçe yönetimi, Aragones ile ilgili son kararı verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Yönetimi'nin yeni sezonda da İspanyol hoca ile çalışmayı sürdüreceği öğrenildi. Aragones'in tüm sorumluluğu üzerine alacağı, transferde tam yetkili olacağı ifade edildi

Milliyet'in haberine göre, Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in önümüzdeki sezon da takımın başında kalma konusunda yönetimle anlaşmaya vardığı öğrenildi.

İspanyol hocanın geçtiğimiz günlerde Başkan Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmede, “Önümü görmeliyim. Evet sözleşmem devam ediyor ama gelecek sezon da benimle çalışmak istiyor musunuz, bunu bilmeliyim” sözlerine olumlu yanıt geldiği bildirildi.

Sarı-lacivertli takımın başında bekleneni veremeyen ve camianın da güvenini kaybetmeye başlayan Aragones konusunda, yönetimin uzun uzun düşündüğü, sonuçta istikrar adına kalmasının daha faydalı olacağı görüşünün ağır bastığı kaydedildi. İspanyol hocanın alışma dönemini tamamladığı ve Türkiye'yi artık daha iyi tanıdığını düşünen yönetimin, Aragones'in yeni sezonda başarılı olacağına inanıyor.

Aragones'in yeni sezonda tüm sorumluluğu üzerine alacağı, transferlerde tek yetkili olacağı bildirildi. İspanyol hocanın büyük eleştiriler alan Güiza ve Josico'yu da göndermeyi düşünmediği ve bu iki oyuncu ile yola devam edeceği ifade edildi.

Şampiyonluk için kalan sekiz haftayı firesiz kapatmayı amaçlayan Fenerbahçe'de, Aragones'in en azından Şampiyonlar Ligi'ne gitmenin hesaplarını yaptığı, bu hedefe ulaşılamaması halinde kadroda geniş çaplı bir revizyona gidileceği öğrenildi.

Bu arada yönetimin Aragones'in sözleşmesinde değişiklikler yapacağı, iki tarafın da bu konuda anlaşmaya vardığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*