Aragones imzayı attı

Aragones imzayı attı.19641
  • Giriş : 05.07.2008 / 11:40:00

Luis Aragones resmen 2 yıl Fenerbahçe'de. İspanyol çalıştırıcı törende Fenerbahçe'yi övdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Luis Aragones kendisini 2 yıllığına Fenerbahçeli yapan sözleşmeyi imzaladı. Şükrü Saraçoğlu'nda kulüp binasında yapılan törende konuşan Aragones başarı sözü verdi ve çok çalışacaklarını söyledi.

İmza töreninde basın mensupları görüntü almak için birbirleriyle yarıştılar. Törende Aziz Yıldırım ve diğer yöneticiler de hazsır bulundu.

ÇOK BÜYÜK BİR KULÜP

Bugün burada Fenerbahçe'de olmaktan gerçekten çok mutluyum. Bu dakikadan itibaren Fenerbahçeliyim. Ekibimle buraya geldim. Belli hedefler için buraya geldim. Fenerbahçe'nin çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Bunu bütün dünya biliyor.

ÇALIŞMANIN DIŞINDA BİR ŞEY DÜŞÜNMÜYORUM

Buraya tamamen çalışmaya Fenerbahçe'nin başarıları doğultusunda çalışmak için geldi. Aklımla kalbimi birleştirerek Fenerbahçe için buradayım. Çalışmanın dışında hiçbir şeyi düşünmüyorum. 2 yıl boyunca bunu herkes görecek. İlk önce başkanımıza teşekkür borçluyum benimde çalışmak istediği için. Elele bütün Fenerbahçeliler'in istediği gibi başarılara doğru koşacağız

AZİZ YILDIRIM UZUN YILLAR ÇALIŞMAK İSTİYOR

Maddi başarıları sportif alana taşımak istiyoruz. İnşallah 2 yıl sonra da birlikteliğimiz devam eder. 11 yıllık dönemimde benim düşüncelerime yatkın en iyi isim. Kendisine hoşgeldin diyorum inşallah 2 yıl sonra tekrar mukavele yenileriz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious