Aragones kara kara düşünüyor

Aragones kara kara düşünüyor.12200
  • Giriş : 16.08.2008 / 08:15:00

Aradığı Aurelio'yu bulamıyor. Devler Ligi macerası tehlikede.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'de herkes Şampiyonlar Ligi'ni garanti görüyor ve mutluluk tablosu sergiliyor. Ancak, Devler Ligi'ne adım atıldıktan sonra yaşanacaklar Aragones'i kara kara düşündürüyor.

Ön libero sıkıntısı nedeniyle Dede kabus görüyor.Sarı-Lacivertli takımın deplasmandaki Partizan beraberliğiyle Şampiyonlar Ligi'ne girme yolunda çok büyük avantaj yakalaması camiayı sevince boğdu ve herkes geleceğe umutla bakıyor. Ancak "Günü kurtarma" değil, "Geleceğe yatırım" peşinde olan teknik kadro ile yönetim aynı mutlu tabloyu paylaşamıyor. Özellikle Luis Aragones son derece sıkıntılı...

DENEMELER BOŞ ÇIKTI
İspanyol hoca, ön libero sorununu çözmek için yaptığı denemelerin bekleneni verememesiyle artık kaliteli bir transferi şart görüyor. Aragones, yönetime "Şampiyonlar Ligi'ne kalmak sorun değil ama o ligde devlerle boğuşmak istiyorsak bu transfer yapılmalı" raporu verdi. Yönetim ise bu doğrultuda, 31 Ağustos'a kadar süper yıldız almak için çalışmalara hız verdi.

F.BAHCE AURELiO BULAMAZSA YANAR

Mehmet Aurelio'yu elinden kaçıran Kanarya'da, durumun ciddiyetinin daha yeni yeni farkına varılıyor... Bu boşluğu bir türlü dolduramayan Fener için alarm zilleri çalıyor.Sarı-Lacivertliler, Real Betis'e kaptırdıkları dinamolarının yokluğunu her geçen gün daha da hissediyorlar. Ön liberoda o boşluğu bir türlü dolduramayan ve oyun sistemini oturtamayan Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig öncesi S.O.S veriyor. Otoritelere göre de eğer bu eksiklik giderilemezse Fenerbahçe'nin bu sezon canı çok yanar.

ALONSO YOK SENNA VAR

Öte yandan, Partizan gibi bir takımdan 15 dakikada yenilen iki golle durumun ciddiyetinin farkına varan Sarı-Lacivertli kulübün yönetimi transfer için gaza bastı. Liverpoollu Alonso'nun Şampiyonlar Ligi ön elemede oynaması ve transfer edilmesi durumunda Fenerbahçe'nin Devler Ligi karşılaşmalarında forma giyemeyecek olması nedeniyle yönetim rotada değişiklik yaptı. Şimdi asıl hedef Villarrealli Senna.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*