Aragones kaybederse gidiyor!

Aragones kaybederse gidiyor!.12415
  • Giriş : 09.04.2009 / 09:19:00
  • Güncelleme : 09.04.2009 / 09:45:04

Bu sezon başına geçtiği Fenerbahçe'nin inişli çıkışlı bir grafik sergilemesiyle tepkileri üzerine Aragones, Galatasaray maçı için İspanya basınına 'son şansım' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aragones, Galatasaray derbisinin Türkiye'deki kaderini belirleyeceğini söyledi. İspanyol basınına konuşan Fener'in hocası, 'Türkiye'de bu maça çok önem veriliyor. Real Madrid-Barcelona derbileriyle aynı kefeye konulabilecek bir karşılaşma. Kazanmayı çok istiyorum. Sonuç beni olumlu veya olumsuz etkileyecek' dedi

Derbiyi Marca'ya değerlendirdi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Galatasaray'la oynayacakları derbiyi İspanyol basınına değerlendirdi. Radyo Marca'ya konuşan Aragones, Türkiye'de bu karşılaşmaya çok büyük önem verildiğini belirterek, 'İspanya'da Real Madrid-Barcelona maçlarında yaşanan hava, Galatasaray-Fener derbilerinde de aynen yaşanıyor. Bence de bu maçla aynı kefeye konulabilecek bir müsabaka' dedi.

Yarıştaki iddiamızı etkiler

DEDE, 'Pazar günkü derbiyi kazanmayı çok istiyorum. Ali Sami Yen'deki maçtan çıkacak sonuç iyi veya kötü belki de benim Türkiye'deki kariyerimi olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyecektir. Kaybettiğimiz puanlarla şampiyonluk yarışında biraz geride kaldık. İddiamızı sürdürmek için bu maçı kazanmak zorundayız' diye konuştu.

Vize bu maça bağlı

TECRÜBELİ teknik adam, 'Kaybeden şampiyonluk şansını belki kaybetmez ama çok zora sokar' şeklinde konuştu. Marca'da yapılan yorumda ise, 'Aragones, tecrübesine ve Avrupa Şampiyonu olmasına rağmen Türkiye'de zor günler geçiriyor. Gelecek senenin vizesini belki de G.Saray maçında alacak' ifadesi kullanıldı.


Star

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*