Aragones kendini savundu

Aragones kendini savundu.12415
  • Giriş : 26.04.2009 / 09:35:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Ankaragücü maçından sonra yaptığı açıklamada, "Puan kaybedecek bir oyun ortaya koymadık" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Burada puan kayıplarına devam ettik. Puan kaybedecek bir oyun ortaya koymadık. Daha çok topa sahip olan takım bizdik. Daha çok kaleyi yoklayan takım bizdik ama maçı kazanamadık. En fazla şampiyonluk için çalışan ve bunu isteyen kim diye sorsalar bu kişi benim. Taraftarlarımızı üzdük. Maç kazanmadan şampiyonluk kazanılmıyor. Önümüzde bir kupa finali var. Önümüzdeki yıl ne olup ne biteceğini konuşmaya gelmedim"


BASIN TOPLANTISI

Aragones, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, Ankaragücü maçıyla birlikte puan kayıplarının devam ettiğini belirterek, ''Puan kaybı yaşandı, ama biz daha iyi oynadığımızı daha fazla pozisyon bulduğumuzu söyleyebiliriz. Fakat maç değerlendirmesi skorla, puan kaybı sürüyor'' dedi.

İspanyol teknik adam, ''Şampiyonluk umudunuz hala var mı?'' şeklindeki soru üzerine, ''Geçen haftaki sonuçtan sonra bu haftaki mağlubiyetle şampiyonluktan uzaklaşabildiğimiz kadar uzaklaştık. Futbolda her zaman bizim başımıza gelenler diğer takımların başına da gelebilir, ama biz şampiyonluktan iyice uzaklaştık'' diye konuştu.

Aragones, Uğur'un neden kadroya alınmadığıyla ilgili soru üzerine ise ''Kimi daha iyi görüyorsam onu koyuyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*