Aragones öve öve bitiremedi

Aragones öve öve bitiremedi.10829
  • Giriş : 06.09.2008 / 13:29:00
  • Güncelleme : 06.09.2008 / 13:04:22

Fenerbahçe'de Teknik direktör Luis Aragones, Fenerbahçe’yi öve öve bitiremedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe, Avrupa´nın ender kulüplerinden. Çok kaliteli bir kadromuz, bizi hiç yalnız bırakmayan taraftarımız, hep arkamızda duran bir yönetim var"

'Yıldızlar topluluğuyuz'

Teknik direktör Luis Aragones, Fenerbahçe'yi öve öve bitiremedi... İspanya'nın önde gelen gazetelerinden AS'a konuşan tecrübeli hoca, takımda büyük yıldızlar bulunduğuna dikkat çekerken, “Çok kaliteli bir takımız. Ayrıca arkamızda bizi hiç yalnız bırakmayan ve sürekli motive eden büyük bir taraftar gücü var. İlk maçımızda yenilmemize rağmen, Başkan Aziz Yıldırım ve yönetici arkadaşları, benim ve takımın arkasında olduğunu sürekli olarik bize hissettiriyor” dedi.

'Üç kulvarda da başarı'

Fenerbahçe'yi, “Tesisleşmesini tamamlamış Avrupa'nın ender kulüplerinden biri” olarak niteleyen Luis Aragones, şunları söyledi: “İdman sahaları, stadı ve yan tesisleri dikkat çekiyor. Ayrıca forma ve kombine satışları, en az bir İspanyol takımı kadar kulübe gelir sağlıyor. Türkiye Ligi çok kaliteli. Bizi zor bir sezon bekliyor. Ancak tecrübe ve kalite açısından Fenerbahçe daha ağır basıyor. Üç kulvardan da başarıyla ayrılmak istiyoruz.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*