Aragones: Özür dilerim

Aragones: Özür dilerim.11679
  • Giriş : 05.10.2008 / 23:32:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones, Kayserispor yenilgisi sonrasında taraftarın tepkisine cevap verdi! İspanyol teknik adam taraftardan özür dilerken, kadronun dar olmasına da ince bir mesaj gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aragones 4-1'lik Kayserispor yenilgisi sonrasında rakiplerini överken, "Kayserispor bugün oyunun her alanında bizden iyiydi. Biz çok fazla direk oynamaya, uzun topla oynamaya çalıştık. Aslında kısa paslar yaparak oynamalıydık. Bu yüzden böyle bir sonuç geldi" dedi.

Tribündeki tepkilere değinen deneyimli teknik adam taraftardan özür dilerken, bu konuda şu yorumda bulundu; "Tabii ki seyirciler adına üzgünüm. Onlardan özür diliyorum. Böyle sonuçlar olduğunda seyircinin her zaman tepkisi olmuştur. Ama burada bir suçlu varsa, o kişi de benim. Onları üzdüğüm için çok üzgünüm".

Daha önce takımın düzelmesi için zaman istemesi hakkında konuşan ve kadronun yetersiz olduğu konusunda da adeta bir mesaj gönderen İspanyol teknik adam, "Bu bir çalışma işi. Bizim takımın içinden petrol çıkaracak halimiz yok. Bunu düzeltmek için daha fazla çalışmak, daha fazla bu işin üzerine gitmek gerekiyor. Benim zaman isteme nedenim budur" diye konuştu.
Aragones son olarak, taraftarların "I Love you Zico" şeklinde bağırması hakkında ise yorum yapmazken, "Ben bu konular içine girmek istemiyorum. Taraftarın mutlaka bazı tepkileri olacaktır. Fakat bu kesinlikle benim dışında olmak istediğim bir konudur" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*