Aragones: Sindiremiyorum!

Aragones: Sindiremiyorum!.12415
  • Giriş : 16.03.2009 / 09:17:00

Kocaeli maçında oyuncularının yaptığı hatalar Luis Aragones’i çılgına çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'de 'Dede' ile torunları arasında soğuk rüzgârlar esmeye başladı. Kocaeli beraberliğiyle büyük hayâl kırıklığı yaşayan sarı-lacivertlilerde taraftar, yönetim ve medya Aragones'in kadro seçimi ve oyuncu değişikliklerinde sorun ararken, İspanyol teknik adam ise bu maçın faturasını oyuncularına kesti.

BİREYSEL HATALAR

MAÇIN ardından futbolcularıyla toplantı yapan Aragones, yenilen golden duyduğu kızgınlığı “Yediğiniz gole bakıyorum; böylesine profesyonel takımın oyuncuları bu golü yemez. Çizgi halinde duruyorsunuz, rakip 3, siz 4 kişisiniz. Ofsaytı düşünüp arkadaki oyuncuyu unutuyorsunuz. Bu tamamiyle hatalar zinciri. Golü atan arkadaşı tutacak oyuncu kim? Gökhan. Onun öncesinde orta yapılmasına müsaade edenler de kendilerini çok iyi biliyor. Yaptığınız bireysel hatalardan yediğimiz bu golle çok önemli 2 puan kaybettik. Taktik olarak hata yapsak anlarım. Ancak bu golü içime sindiremiyorum” sözleriyle ifade ederken bir anlamda da topu oyuncularına atmış oldu.

SON 5 DAKİKA BASKI

KIZGINLIĞI bir türlü geçmeyen Dede, oyuncularını “Golü yedikten sonra maçın bitimine 5-6 dakika kala aslında bizim 90 dakika beklediğimiz baskılı futbolu oynayıp, pozisyon üretebildiniz. Bu kadar yorulduktan sonra böylesine tempolu oynayabiliyordunuz da neden 90 dakikalık dilime bunu yayamadınız. Bunu kendinize sorun” sözleriyle sitemini sürdürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*