Aragones: Tahriklere kapıldık

Aragones: Tahriklere kapıldık.12415
  • Giriş : 12.04.2009 / 22:32:00

Fenerbahçe teknik direktörü Aragones, Ali Sami Yen'de tahriklere kapıldıklarını ifade ederken, Selçuk'u oyundan alma nedenini açıkladı ve şampiyonluk şanlasrını yorumladı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aragones'in maç sonu Ajansspor.com tarafından derlenen açıklamaları şu şekilde;

“İki taraf için de gol pozisyonu fazla olmayan bir maç oldu. Defanslar ve orta alanlar çok iyi oynadı. Gereken dakikalarda o beklediğimiz karakterli oyunu sahaya yansıtamadık. Son dakikalara gelince, bu tip tahrikler içine girmememiz gerektiğini söylemiştik. Maalesef onların içine girince 2 tane kırmızı kart gördük.”

“Her geçen gün biraz daha zorlaşmaya başladı. Çok fazla maç gördük, geri dönüşler oldu. 21 puan var ortada. Bu puanları almaya çalışmalıyız. Zor ve komplike bir işin içine gireceğiz belki ama kalan maçlarımızı kazandıktan sonra belki bunu başarabiliriz”

“7 maçta üstümüze düşen bütün maçları kazanmak. Gerekli koşu, mücadele ve hırsı sahada gösterip bu maçların hepsini kazanmalıyız. Bunları kazanırsak neden olmasın.. Ama önce bu mücadeleyi göstermeliyiz.”

“Selçuk'u oyundan almamdaki tek neden sarı kartı vardı ve atılabilirdi. Bunu önlemini almak istedim. Bunu yapsak da son dakikalarda 9 kişi kaldık gerçi. Ama benim Selçuk'u alma nedenim budur ve onun yerine daha diri, o işleri yine aynı şekilde yapan bir oyuncuyu aldım. Bunların üzerine düşmemek lazım.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*