Aragones Tokatlıları niye üzdü?

Aragones Tokatlıları niye üzdü?.8919
  • Giriş : 11.01.2009 / 12:55:00
  • Güncelleme : 11.01.2009 / 12:55:10

Tokat halkı, Fortis Türkiye Kupası maçı için şehirlerine gelen Fenerbahçe’yi büyük bir coşkuyla karşılayıp bağrına bastı. Ancak Aragones'in kadro seçimi Tokatlıları hayal kırıklığı yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aragones'e baston hediye edildi. Ancak Alex ve Roberto Carlos gibi yıldızların şehirlerine getirilmediğini öğrenen Tokatlılar hayal kırıklığı yaşadı.

Fenerbahçe dün Sivas'ta büyük bir coşkuyla karşılanırken, Alex ve Roberto Carlos gibi oyuncuların Tokat'a götürülmemesi bu tarihi buluşmayı buruk bir havaya soktu. Real Madrid'ten beri hayranlıkla izledikleri Roberto Carlos'un şehirlerindeki statta Futbol oynamasının kendileri için çok farklı bir anlamı olacağını belirten Tokatlılar, “Onun yokluğuna özellikle çok üzüldük” dediler.
F.Bahçe ayrıca Volkan, Selçuk ve sakatlığı tam olarak geçmeyen Semih'i de Tokat'a götürmedi. Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın da Tokat'a gelmesi ayrı bir gurur vesilesi oldu. Yıldırım'a özel davet gönderen Tokatlılar, kendilerini kırmayan Başkan'a teşekkür ettiler.

ARAGONES'E BASTON HEDİYE ETTİLER

Uçakla Sivas'a gidip, oradan da karayoluyla Tokat'a geçen Fenerbahçe'yi şehirin ileri gelen yöneticileri ve futbolseverler büyük coşkuyla karşıladı. Fenerbahçe'nin kalacağı otelde de saatler önceden özel hazırlıklar yapıldı. Tokatlı esnaflar da bu maçın şehirde yarattığı havanın kriz ortamında ilaç gibi geldiğini söylediler. Tokatlılar'ın, Teknik Direktör Aragones'e baston hediye etmesi de çeşitli esprilere neden oldu.

Fenerbahçe D Grubu'ndaki ilk maçında Ankaragücü'nü deplasmanda 1-0 yenmiş, ardından Bursaspor'u Kadıköy'de 2-0'la geçmişti. Tokatspor ise Eskişehir'le berabere kalmış, A.Gücü'ne 1-0 yenilmişti.

GAZiOSMANPAŞA BÜYÜK MAÇA HAZIR

Tokatspor-Fenerbahçe maçına ev sahipliği yapacak olan Gaziosmanpaşa Stadı büyük karşılaşmaya hazır. Kapalı tribün 635, açık tribün 5 bin 155, VİP 160, 60'ı protokol olmak üzere toplam 6 bin 10 kişilik kapasiteye sahip olan statta tüm hazırlıklar tamamlandı. Tüm koltuklar silinirken saha zemini de kardan temizlendi. Bu arada karşılaşmada 700 polis görev yapacak.

Bugün

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*