Aragones: Turu biz geçeceğiz

Aragones: Turu biz geçeceğiz.10829
  • Giriş : 07.08.2008 / 00:14:00

Aragones, Partizan maçı için, 'Turu geçen taraf yine biz olacağız' yorumunu yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aragones, MTK maçında 2-0'dan sonra daha iyi oynadıklarını belirtti.

Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones, MTK maçında 2-0'dan sonra daha iyi oynadıklarını fakat 5-0'lık skordan önemli olanın kalelerinde gol görmemek olduğunu belirtti.

Aragones maç sonrasında şunları söyledi;
“Bugün iyi bir Futbol oynadık. Özellikle ikinci golü bulduktan sonra daha iyi oynadık. Sahanın mutlak hakimiydik. 2. gol sonrası daha da paslaşarak oynadık ve çok iyiydik. Ama bugün 5-0'lık farktan da öte bizim için, kalemizde hiç gol görmemek çok daha iyi bir göstergeydi.”

“Partizan önemli bir ekip ve bu ligde oynayan güçlü bir takım. Ama biz inanıyoruz ki turu geçen taraf yine biz olacağız.”

“Her oyuncu gibi Güiza'nın da bir adaptasyon süresi var elbette. O da yakında sisteme alışacaktır.. Güiza biraz da gol atamadığı zaman kafaya takan ve kendi kendisini yiyen bir oyuncu. Ama inanıyorum ki yeni pozisyonuna ve durumuna yakında alışacaktır.”

-TRANSFER TEPKİSİ-

Bu arada Aragones maç sonunda canlı yayında şu açıklamaları yaptı ve basına tepki gösterdi;

“Fenerbahçe'de sistemi oturmaya çalışıyorum. Fakat aslında sistemlere bakmadan oyunculara neyi oynatabiliriz buna da bakmalıyız. Ama ben şuan sistemden memnunum ve böyle devam edecek.”

“Özellikle basında çıkan haberleri anlayamıyorum. İstenilen oyuncuları sanki sadece ben istiyorum gibi gösteriliyor, tek taraflı düşünülen bir iş gibi aktarılıyor. Başkanla sürekli iletişimdeyiz. Son kararı yönetim verir. Ama anlayamadığım, sürekli adı geçen isimleri ben istiyormuşum gibi gösterilmesi. Bunu da anlayamıyorum. Her ekip transferlerle daha iyi hale gelebilir. Burada Fenerbahçe başkanının bu endişesini anlıyorum ve bunun için çaba veriyor. İlerleyen zamanlarda neler olacağını hep birlikte göreceğiz.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*