Aragones'e büyük öfke seli

Aragones'e büyük öfke seli.12754
  • Giriş : 12.12.2008 / 10:17:00

Sarı-lacivertli taraftarlar, internet forumlarında Luis Aragones'i yerden yere vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İspanyol hocanın, Dinamo Kiev maçı sonrası yaptığı “Mevcut şartlar nedeniyle Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmamız zaten zordu. Bizim 1-2 yıla ihtiyacımız var” sözleri taraftarın tepki göstermesine neden oldu.

Sarı-lacivertli taraftarlar, internet forumlarında Aragones'i yerden yere vurdu, ülkesine bir an önce geri dönmesi çağrısında bulundu.

Çarpıcı yorumlardan bazırları şöyle; 

* Ne yazık ki, Türkiye'ye son baharını yaşamaya gelmiş. Karnı tok, sırtı pek, paralar cebinde. En acısı da Fenerbahçe yenilmiş, umurunda bile değil.

* Ne diyorsun sen hoca! Sen bu kulübün büyüklüğünü hâlâ algılayamamış bir teknik direktörsün. Takıma bir galibiyet bile aldıramadın. Zaten başarılı olmamız zordu ne demek ya?

* Ben THY'den rezervasyon yaptım, millerime kıyıp kulübe yollayacağım.

* Benim 1-2 sene beklemeye niyetim yok sayın Aragones. O zaman bu yılı gözden çıkarıp, genç, gelecek vaadeden oyuncular alıp 1-2 senenin temellerini atsaydınız. 33'lük Josico'yu getirerek mi 1-2 senin temelini attınız? Yeter bırakın, gidin. Olmuyor işte.

* Ankaragücü maçından sonra “bugün bir puan kazandık” diyen birisi bunları söylemiş çok mu? Aklım almıyor. Şaka gibi...

* Dalgasını geçiyor resmen bizimle. Fenerbahçe hocası böyle konuşur mu? Nerede yönetim?

* İhtiyar ne dediğini bilmiyor artık. Sezona giriş başından hatalıydı. Transferler fiyasko. İspanyollar yaramadı bize. Taraftarı kandırdılar.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*