Aragones'e sansür uygulandı!

Aragones'e sansür uygulandı!.12415
  • Giriş : 17.05.2009 / 23:14:00

Ligde kötü sonuçlar aldıkça zor duruma düştüklerini söyleyen Aragones'e yöneltilen bir soru üzerine Mehmet Çatay'ın müdahalesine basın mensuplarından tepki geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in basın toplantısı olaylı geçti.. Ligde kötü sonuçlar aldıkça zor duruma düştüklerini söyleyen Aragones'e yöneltilen bir soru üzerine Mehmet Çatay'ın müdahalesine basın mensuplarından tepki geldi..

Aragones, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maçla ilgili görüşlerini açıkladı. Takımının topa daha fazla sahip olan ve daha fazla pozisyon bulan taraf olduğunu belirten Aragones ''Kontrataktan bir gol yedik. Daha sonra beraberliği yakaladık ama kötü bir sonuç aldık'' dedi.

Gazetecilerin ''Kendinizi başarılı buluyor musunuz'' sorusuna Aragones, ''Bu soruya daha önce de cevap vermiştim. Kötü sonuçlar aldıkça komplike ve zor bir duruma düştük'' diye yanıtladı.

Bir gazetecinin Aziz Yıldırım'ın Aragones'in konumuna ilişkin sözlerini sormak istemesi üzerine Fenerbahçe Basın Sorumlusu Mehmet Çatay, müdahale ederek, sadece maçla ilgili soruların sorulmasını istedi. Bu sözlerin ardından gazeteciler Çatay'ın kendilerine sansür uygulamaya çalıştığını belirterek itiraz ettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*