Aragones'i de delirtmişler

Aragones'i de delirtmişler.12754
  • Giriş : 07.12.2008 / 10:00:00

Fenerbahçeli oyuncuların vurdumduymaz, isteksiz oyunları, Dede'yi sonunda çileden çıkarmış. Aragones maçın devre arasında soyunca odasına hışım gibi dalmış.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Denizli maçı başladığı andan itibaren saha kenarında futbolcularına talimatlar yağdırdı. Vurdumduymaz, isteksiz oyun karşısında çılgına dönen tecrübeli teknik adam, Sarı-Lacivertliler'i ateşlemek için bağırdı, çağırdı. Ama Aragones'in bu çabalarına karşın Fenerbahçe gol pozisyonuna bile giremeden ilk 45 dakikayı tamamlayınca Dede'nin tepesi attı. Bütün futbolcuların içeri girmesini bekledikten sonra soyunma odasına giren Aragones, kapıyı çarparak kapatınca futbolcular, “Ne oluyor” diye birbirlerine baktı. Aragones, duvarları tekmelemeye başladı. Hızını alamayıp üzerinde su şişelerinin bulunduğu sehpaya son bir tekme savurdu. Sular soyunma odasının dört bir yanına saçıldı. Çıt çıkmıyordu. Dede bağırmaya başladı:

KENDİNİZE GELİN BEYLER

“Siz ne biçim Futbol oynuyorsunuz? Utanmıyor musunuz? Böyle oynayarak şampiyon olacağınızı mı zannediyorsunuz? Böyle oynayıp şampiyon olan takım gördünüz mü?” Futbolcular ağzını açamadı. İçini boşalttıktan sonra biraz olsun rahatlayan Aragones, oyuncuları 2. yarıya çıkarken de “Bu maç şampiyonluk maçı kadar önemli. Kendinize gelin. Şimdi sahaya çıkın, Fenerbahçe'ye yakışan Futbol oynayın” diye son kez uyardı. Soyunma odasının koridorlarında devreye Emre girdi. Güiza ve Colin başta olmak üzere arkadaşlarıyla konuşan Emre, “Hadi arkadaşlar. Biraz savaşın bu maçı alırız” diye moral verdi. Dede'nin fırçasıyla Fenerbahçe ikinci yarı biraz kıpırdandı ve galibiyete uzandı.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*