Aragones'in transfer listesi

Aragones'in transfer listesi.13565
  • Giriş : 05.07.2008 / 22:41:00

Aragones gelir gelmez kolları sıvadı. Yıldırım'a bir transfer listesi sundu. Listede birbirinden ünlü 5 yıldız var. İşte o isimler;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aragones gelir gelmez kolları sıvadı. Çalışmaya başladı. İlk yaptığı iş de başkan Aziz Yıldırım'a bir liste sunmak oldu. O liste Aragonos'in trafer listesi... Ve içinde birbirinden ünlü 5 yıldız bulunuyor.

İspanyol çalıştırıcı, dün kulüp binasında bir araya geldiği başkan Aziz Yıldırım ve ekibiyle 3 saatlik bir toplantı yaptı.

Aragones'in toplantıda takımı kasetlerden çok iyi analiz ettiğini ve bazı eksikler belirlediğini söylediği belirtilirken, yönetime hangi bölgelere transfer istediğini de bir rapor halinde anlattığı bildirildi.

70 yaşındaki tecrübeli hocanın, başkan Yıldırım ve yöneticilere 5 yıldızdan oluşan bir de transfer listesi sunduğu öğrenildi. Listede önemli isimler bulunduğu belirtildi.

REYES LİSTE BAŞI

Bu isimlerden en önemlisi Atletico Madrid'li Reyes. 3 yıl daha sözleşmesi olan İspanyol forvet, geçen yıl La Liga'da 26 maç yaptı ancak gol atamadı. Reyes'in alternatifi ise Barça'nın serbest bıraktığı Esquerro. 32 yaşındaki oyuncu geçen sezon 24 maçta 3 gol attı. Aragones'in, şartların zorlanması halinde Valencia'lı Morientes'in de alınabileceğini yönetime bildirdiği kaydedildi. Aragones'in orta saha için ise bonrservisi elinde olan Mallorca'nın Yunanlı yıldızı Basinas ile Udinese'li Gökhan İnler'i tavsiye ettiği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious