Aragones'te son nokta!

Aragones'te son nokta!.12415
  • Giriş : 15.05.2009 / 15:12:00

Fenerbahçe'de başkanlık için tekrar adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, Aragones konusuna da açıklık getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yıldırım, dün geceki Yönetim Kurulu toplantısında gönderilmesi yönünde karar alındığı öne sürülen Aragones konusunda "Sezon bitmeden göndermek doğru olmaz. Sezon bitince karar verilmeli" diyerek önemli bir işaret verdi.

Yıldırım medya temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, teknik direktör Aragones`in 2 yıl daha sözleşmesi olduğunu belirterek, "Ligin bitimine 3 hafta kala göndermek hem Avrupa tarafından tanınan Aragones`in kariyerini zedeler hem de bizim kurumsal yapımıza ters olur. Arangones gibi bir hoca şimdiye kadar hiç görevinden kovulmamış. Genel Kurul`un belirleyeceği yeni yönetim karar verir ve yeniden değerlendirir" diye konuştu.

Sarı lacivertli kulüslerden gelen haberler yönetimin Aragones'i gönderme kararı aldığı ancak sezon sonunu bekleyeceği yönünde.

Dün geceki haberimizde belirttiğimiz üzere Fenerbahçe Yönetimi, Aragones'i sezon bitmeden gönderip rencide ederek 2. Del Bosque vakasına yol açmamak için sabırlı davranacak.

Kaldı ki her ne kadar Aziz Yıldırım'ın yeniden başkanlığa seçileceğine kesin gözüyle bakılsa da; başka bir yönetimin göreve gelme ihtimali göz önünde bulunduruluyor ve bu nedenle sezon sonu bekleniyor.

Aziz Yıldırım ve kongre sonrası seçilecek yeni yönetim çok büyük bir ihtimalle Aragones ile yollarını sezon sonunda ayıracak. İspanyol teknik adama hem taraftar, hem futbolcular hem de yönetim içinde olan büyük tepki nedeniyle Aragones'in gelecek sezon Fenerbahçe'nin başında kalması ihtimali sıfıra yakın görünüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*