Aragones'ten 2 kötü haber!

Aragones'ten 2 kötü haber!.10829
  • Giriş : 04.08.2008 / 13:54:00
  • Güncelleme : 04.08.2008 / 13:07:22

Aragones yakınlarına transferle ilgili kötü haberleri verdi. Bakın durum ne?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Teknik direktör Aragones, yakınlarına Alonso ile Senna'yı ikna edemediğini söyledi. Aragones “Tam transferini bitiriyorduk ki, İngiliz eşi 'Ben Türkiye'ye gelmem' dedi, Xabi'yi elimizden kaçırdık. Senna'yı ise ben de ikna etmeye çalıştım ama kabul etmedi.”

Liverpollu yıldız Xabi Alonso'nun F.Bahçe'ye transferiyle ilgili düne kadar İngiliz basınında son derece olumlu haberler yer alıyordu. Sarı-lacivertli kulübün, İspanyol futbolcuya kavuşmasının an meselesi olduğu ileri sürülüyordu. Ancak F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, sarı-lacivertli camianın önde gelen bazı isimleriyle yaptığı görüşmelerde bu oyuncu hakkındaki 'acı haberi' ilettiği öğrenildi

'İKİSİ DE GELMİYOR'

CAMİADAN Xabi Alonso ve Senna konusunda kendisine yöneltilen sorulara Aragones'in şöyle yanıt verdiği öğrenildi: “Arkadaşlar, maalesef size acı bir haberim var. Ne Alonso, ne de Senna gelemiyor. Bu oyunculara yönetim çok ciddi rakamlar önerdi. Yine de bu tekliflere rağmen ikisi de, F.Bahçe'ye gelmek istemediklerini bildirdi. Alonso'nun tek sorunu, İngiliz olan eşinden kaynaklanıyor. Eşi Türkiye'ye gelmek istememiş. Bu yüzden tam son hamleyi yapacakken, elimizden kaçırdık. Senna ise benim birçok ısrarlı sözlerime rağmen, son derece ciddi rakamlar da önerilmesine karşın, yapılan teklifi bir türlü kabul etmedi. Ancak siz yine de merak etmeyin. Biz mutlaka F.Bahçe'ye yakışacak, yükünü kaldıracak bir oyuncu alacağız.”

TEK ADAY COLSA KALDI

LUIS Aragones'in Alonso ve Senna konusunda resmen 'Gelmiyorlar' demesi, bu 2 oyuncunun hayâlini kuran sarı-lacivertlileri büyük hüsrana uğratacak. Ancak 'Dede'nin ön libero için alternatif isimleri bulunuyor. Aragones'in, bu iki oyuncu olmazsa yedekte tuttuğu Santander'li Colsa'nın transferinin yapılabileceği konuşuluyor.

BU arada bazı F.Bahçeli taraftarlar ise “Kalırsam, sadece taraftar için kalırım” diyen Appiah'ın geri dönmesini istiyor. Taraftarlar “Başkan yanlış yapıyor. Appiah'ı geri getirsin. Nasıl olsa F.Bahçe'nin futbolcusu. Parasını verip, biraz da ilgi göstersinler. Appiah bu takımda çok iyi işler yapar. Başka oyuncu aramanın anlamı yok. Maddi yükümlülük altına girmesinler ve gelecek oyuncunun uyum sorunu yaşama riskini göze almasınlar” dedikleri öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*