Aragones'ten Beşiktaş övgüsü

Aragones'ten Beşiktaş övgüsü.10404
  • Giriş : 29.11.2008 / 22:17:00
  • Güncelleme : 29.11.2008 / 22:18:50

F.Bahçe Teknik Direktörü İspanyol teknik direktör, derbi maçı sonrasındaki açıklamasında kırmızı kart öncesi Beşiktaş için şunları söyledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, 2 - 1 kazandıkları Beşiktaş maçından sonra yaptığı açıklamada, Beşiktaş gibi güçlü ve büyük bir takımı yendikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan İspanyol teknik adam, ''Beşiktaş gibi büyük bir takım karşısında oynadık. Takımlar onbir onbir iken Beşiktaş daha iyiydi. İlk yarı belki çok daha farlı bitebilirdi, 3-1 4-1 gibi. Kontrayı ikinci yarıda iyi yapamadık. Sayıca üstün olsak bile bunu başaramadık. Rakibi üçe iki ya da dörde üç yakaladığımızda bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. Bizde eksik olan topsuz hareketlerdi. Gerekli koşuları iyi yapamadığımız için çok top kayıpları yaptık. Beşiktaş gibi büyük bir takımla oynamamıza rağmen biz rakipten biraz daha iyiydik.'' dedi.

Aragones, "Rakip 10 kişi kalınca daha farklı bir Fenerbahçe beklenirken Alex oyundan alındı, sebebi neydi?" sorusuna ise, ''Sakatlığından döndükten sonra performans olarak yüzde yüz hazır olmadığı için oyundan aldık. Alex orta sahada iyi bir oyuncumuz, yorgunluk olduğu için de oyundan aldık.'' cevabını verdi.

Galatasaray ve Beşiktaş maçlarını kazanan Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde istenilen yerde değil, bir konsantrasyon eksikliği mi var? sorusuna da Aragones, ''Şampiyonlar Ligi çok farklı bir lig. Konsantrasyon eksikliğimiz olduğu söylenemez. Orada takımlar daha farklı. Porto maçına baktığımızda da bunu açıkça görebiliriz.'' Aragones, Fenerbahçe'nin gol sıkıntısı yaşadığı görüşüne katılmadığını, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bu ligde en fazla gol atan takımlar olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*